Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

„Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu. Muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego”.

Claude Debussy  

 

W piątek, 6 marca 2020 roku, odbył się w naszej szkole kolejny koncert w wykonaniu uczniów rozwijających swoje talenty wokalne w Studio Piosenki SP 1 oraz absolwentów.

Koncerty Przyjaciele Przyjaciołom odbywają się w naszej szkole już od kilku lat. Każdego roku gromadzą Jedynkowe artystyczne perełki, obecnych i byłych uczniów, którzy spotykają się pod kierunkiem Wiesławy Żabko, by razem tworzyć to muzyczne wydarzenie.

 

W tym roku pod hasłem „Byle śpiewać było o czym...” zaśpiewaliśmy,  dla wszystkich Kobiet i Dziewczyn z okazji ich święta.

 

Koncert był też okazją do zaprezentowania zupełnie nowego repertuaru, w nowym składzie, wzbogaconego o piękne wizualizacje. Na scenie wystapili: Gabrysia Furs, Maria Tyll, Lena Furs, Iga Bednarz, Zuzia Olszewska, Inez Malińska, Miłosz Zabiszak, Ola Furs, Ola Witczak, Weronika Piątek, Tobiasz Hejak oraz absolwenci: Karolina Drajewska, Igor Maliński, Patryk Marek. Program pięknie poprowadziły: Martyna Brechun i Maja Kaczmarek. Nad oprawą techniczną czuwali: Tobiasz Hejak i Patryk Marek oraz oczywiście nasz niezawodny akustyk, Krzysztof Grela.

 

Nad organizacją poczęstunku czuwały uczennice z klay: VIIIa pod opieką Mirosławy Lipińskiej.  Serdecznie dziękujemy wszystkim  przybyłym gościom za cudowne emocje, które wypełniły w tym dniu nie tylko naszą aulę ale i serca.

 

Wiesława Żabko

08 marca 2020
Byle śpiewać było o czym...