Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Kiedyś uważano listopad za mieniąc magii. I właśnie dlatego, wszyscy ludzie wykorzystywali ten czas na wróżby mające przepowiedzieć przyszłość. Teraz przyszła kolej na zabawę i niezwykłe czarowanie dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z rodzicami.

Goście ciekawi przyszłości przekupili monetami i zaklęciem Czarownice, aby wszystkie wróżby zostały spełnione. Niestety nie było tak łatwo. Przed rodzicami i dziećmi było bardzo trudne zadanie do wykonania. Odpowiedzenie na wiedźmowe pytania.
 

Następnie goście dzięki niesamowitej magii dowiedzieli się jakimi są ludźmi, czego powinni unikać oraz jaki zawód będą wykonywać. Dla dzieci najatrakcyjniejszą przepowiednią okazało się dowiedzenie się ilu prezentów mogą spodziewać się od Świętego Mikołaja. Na koniec spotkania wykonali pracę plastyczną oraz przelali wosk przez klucz.

 

Zaliczamy ten dzień do magicznie udanych!

03 grudnia 2019
Czary mary, czary mary, cii