Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Nic tak dobrze nie integruje grupy jak wspólne działanie. Wiedzą o tym doskonale członkowie grupy artystycznej. Jedną z okazji są, organizowane od wielu lat, Nocki Artystyczne. 17 stycznia br. grupa artystyczna spotkała się już po raz dziesiąty.

 

Przygotowania do tego niezwykłego przedsięwzięcia rozpoczęto kilka tygodni wcześniej. Układanie planu, wybieranie gier, zabaw, filmów, piosenek oraz przygotowanie potraw to czynności, które bardzo angażują wszystkich uczestników. Stałym punktem programu jest Koncert Piżamowy, podczas którego nasi zdolni wokaliści wykonują przygotowane na tę okazję, ulubione piosenki. Ważnym, niosącym dużą porcję emocji, jest każdorazowo szkolna zabawa w escape room lub nocna gra terenowa.

 

Podczas ostatniego spotkania dwie drużyny miały do wykonania wyjątkowe zadanie, utrzymane w klimacie z lat czterdziestych ubiegłego wieku. Niczym z powieści Agaty Christie, po rozwiązaniu szeregu zagadek, odnalezieniu mapy i zaginionych przed laty akt, wcielając się w role detektywów, drużyny wyjaśniały tajemniczą historię. Nutka rywalizacji i dreszczyk emocji udzieliły się nie tylko uczestnikom.

 

Przedsięwzięcie przygotowali: Wiesława Żabko. Patryk Marek i Tobiasz Hejak.

28 stycznia 2020
Dziesiąta Nocka Artystyczna