Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

W minioną sobotę w murach naszej szkoły odbył się kolejny raz bal dla uczniów klas III gimnazjum. Po dwóch i pół roku nauki tradycyjnie trzecioklasiści uczestniczą w zabawie, która jest zwiastunem zbliżających się egzaminów i ukończenia kolejnego etapu edukacyjnego przez uczniów. Przygotowania do tego pięknego wydarzenia ruszyły kilka tygodni temu, kiedy młodzież przyszła do wychowawców z głowami pełnymi pomysłów na ten wyjątkowy, lutowy wieczór. Ostatecznie zwyciężyła myśl na miasto i niebo nocą. Pośród pięknych dekoracji, imitujących noc, gwiazdek, lampek czy srebrno – granatowych balonów, trzecioklasiści rozpoczęli to wyjątkowe popołudnie polonezem – polskim tańcem narodowym i korowodowym. W odświętnych strojach pośród koleżanek i kolegów, dyrekcji szkoły, wychowawców, rodziców oraz zaproszonych gości odtańczyli skomplikowany układ choreograficzny, za który otrzymali gromkie oklaski. Następnie wychowawcy przypięli wszystkim uczestnikom słoniki – symbol balu klas trzecich, prowadzący uroczystość Aleksandra Skórko i Jakub Plich wspominali minione gimbale i związane z nimi tradycje.

 

Uczniowie pięknym słowem dziękuję wyrazili wdzięczność nauczycielom oraz rodzicom. Pan Dyrektor dokonał otwarcia balu i przy wspaniałej muzyce uczniowie tańczyli przez cały wieczór.

 

Bal w opinii samych uczniów

 

Mariusz – „Była bardzo miła atmosfera, integracja klas, piękne wspomnienia…”

Justyna – „Muzyka super, dekoracje prześliczne”.

Martyna – „Była superatmosfera, najlepszy bal w historii szkoły”.

Natalia – „Gimbal bardzo udany, cieszę się, że mogłam w nim uczestniczyć”

 

Podziękowania należą się również rodzicom – opiekunom uczniów i wszystkim zaangażowanym w to wspaniałe wydarzenie. Dziękujemy.

19 lutego 2019
Gimbal 2019 w Jedynce

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE