Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Rodzice nie zawiedli! Przyjaciele nie zawiedli! Dziadkowie również!!!

Czy to rodzice przyprowadzili dzieci czy dzieci rodziców?

II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w Szkole Podstawowej Nr 1 w Trzciance przeszedł do historii.

Oczywiście atmosfera była gorąca i sportowa. Każdy uczestnik wyszedł z turnieju z upominkiem. Oprócz pucharów za I, II i III miejsca zarówno w kategorii kobiet i w kategorii mężczyzn przygotowany został Puchar dla Najmłodszego Zawodnika Turnieju, jak również Puchar dla Najstarszego Zawodnika Turnieju.

W kategorii kobiet: I miejsce zajęła Bogusława Zahorska, II miejsce Sabina Kurkus, III miejsce Nikola Milczarek z klasy VIc.

W kategorii mężczyzn: I miejsce zajął Jerzy Zahorski, II miejsce, Michał Bylewski (Mistrz z roku 2019), III miejsce – Ryszard Milczarek