Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance rozpoczęła cykl spotkań w Bibliotece Publicznej im. K. Iłłakowiczówny w Trzciance.

 

16 marca 2018 r. jako pierwsza do biblioteki poszła klasa Ib z wychowawcą Lidią Szczyżańską. Pierwszaki zwiedziły oddział dziecięcy, wysłuchały tekstów czytanych przez panią bibliotekarkę, a później wzięły udział w grze pt. „Znajdź książkę” Czas upłynął szybko i obiecaliśmy, że jeszcze wrócimy.

 

22 marca 2018 r. uczniowie z klasy IIa i IId gimnazjum odwiedzili bibliotekę i wzięli udział w warsztatach poświęconych wiadomościom zamieszczonym w internecie. Dyskutowali na temat źródeł informacji, ich autentyczności oraz na prawidłowym ich przyjmowaniu. Musieli odkryć, który z 3 tekstów jest „fejkiem”, zinterpretować okładkę gazety, a także napisać własny artykuł o Krzysztofie Kolumbie.

 

2 marca 2018 r. uczniowie z klasy IIb gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z dyrektorem biblioteki Włodzimierzem Ignasińskim, na którym omówione były formy i techniki teatralne.

 

28 marca 2018
Jedynka w bibliotece

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE