Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

27 października 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Juliusz Słowackiego w Trzciance odbył się IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zasadach Zdrowego Stylu Życia (dla uczniów II i III klas gimnazjalnych). Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna  Czarnkowie oraz Wydział Promocji, Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. Do konkursu zgłosiło się 10 szkół z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Uczniowie walczyli w 3-osobowych drużynach.

 

Konkurs podzielony był na trzy etapy: I etap - sprawdzian wiedzy – pisemny test rozwiązywany drużynowo;  II etap – plakat o zasadach zdrowego odżywiania (1 plakat na drużynę); III etapczęść praktyczna (rozpoznawanie potraw z różnych krajów Europy  i świata oraz konkurencja niespodzianka).

 

Wszyscy uczestnicy wykazali się znajomością zasad zdrowego stylu życia. Najlepsza jednak okazała się drużyna ze   Szkoły Podstawowej im. Batalionu Spadochronowego 1 Armii Wojska Polskiego w Lubaszu, która zajęła I miejsce.  II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance, a III miejsce przypadło Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rosku.

 

W przyszłym roku zmagania o I miejsce odbywać się będą u tegorocznych zwycięzców – w Szkole Podstawowej im. Batalionu Spadochronowego 1 Armii Wojska Polskiego  w Lubaszu. Do zobaczenia.

 

30 października 2017
Konkurs o Zasadach Zdrowego Stylu Życia

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE