Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

21 października w Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Dzieci Starszych Szkół Podstawowych w Badmintonie. W zawodach wzięli udział uczniowie z następujących szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Czarnkowie, Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Trzciance oraz Szkoły Podstawowej w Siedlisku. Po pięciu godzinach emocjonujących pojedynków ostatecznie zakończono rozgrywki, które w kategorii dziewcząt wygrały i zajęły pierwsze miejsce uczennice ze Szkoły Podstawowej w Siedlisku. Nasza drużyna dziewcząt uplasowała się na trzeciej pozycji. Natomiast w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Czarnkowie, a nasi chłopcy tym razem musieli zadowolić się czwartą pozycją. Gratulujemy zwycięzcom.

Skład naszej reprezentacji: Zofia Kosowicz, Amelia Saganowska, Piotr Matus i Krzysztof Szadkowski.