Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Uczniowie klasy 7b, grupy kulinarnej i członkowie prezydium Samorządu Uczniowskiego wybrali się 2 lutego na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu było Muzeum Narodowe w Poznaniu oraz Super Energi Park, jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo- rozrywkowej mapie Poznania. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, młodzież korzystała z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

 

70 minutowa wizyta w muzeum była równie fascynująca. Panie przewodniczki zaprosiły wszystkich uczestników na warsztaty, młodszych na lekcję „Muzealny Piotruś”, spotkanie ze sztuką było połączone z zabawą, która miała na celu utrwalenie wcześniej poznanych zagadnień, starszych na „Fałszerze dzieł sztuki”, uczniowie rozmawiali o oryginale, kopii, reprodukcji i replice na podstawie obrazów z galerii. Warsztaty były przeprowadzone w formie zabawy w Muzealnych Tropicieli, które pozwoliły młodzieży zapoznać się z dziełami sztuki Muzeum Narodowego w Poznaniu.

 

06 lutego 2018
Muzealni Tropiciele

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE