Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Listopad jest miesiącem, w którym nadchodzi wszechogarniający czas miękkich kocyków, pachnących świec i romantycznych wieczorów. A nade wszystko melancholijnej muzyki. Każdego roku, o tej porze Jedynka tętniła życiem, odbywały się próby i przygotowania, by ostatecznie zaprosić gości na ten jeden jedyny w roku magiczny wieczór – święto słowa i muzyki. Rok 2020 postawił przed nami ogromne wyzwania.

 

Już od września, z niepokojem obserwując sytuację pandemiczną, członkowie Studia Piosenki działającego w naszej szkole, nieśmiało ale pracowicie przygotowywali muzyczny repertuar. Ciągle z nadzieją, że jednak uda się nam spotkać, jeśli nie na żywo, to chociaż w formie zdalnej. Ponieważ nie mogliśmy zaprosić widowni do szkoły „Na Przekór” przygotowaliśmy nasz program w sieci, by chociaż tą drogą wysłać do wszystkich trochę naszej dobrej energii. Na wirtualnej scenie tego wieczoru zaprezentowali swoje talenty członkowie Studia Piosenki SP 1. Swoją dobrą energię wyśpiewali: Maria Tyll, Oliwia Sulejewska, Miłosz Zabiszak, Lena Furs oraz nasi goscie, przyjaciele, absolwenci, obecnie uczniowie LO w Trzciance: Ola Furs, Ola Witczak, Karolina Drajewska, Igor Maliński.

 

W programie, który wyemitowano na fanpage naszej szkoły https://www.facebook.com/sp1trzcianka/videos/298413088089911 w niedzielę, 29 listopada, znalazło się dziewięć piosenek przygotowanych pod czujnym okiem Wiesławy Żabko. Program poprowadziła Maja Kaczmarek. Montażem zajął się niezawodny Patryk Marek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc i wsparcie w realizacji projektu. Cieszymy się bardzo, że widownia jak zwykle dopisała. Cytując za panem Arturem Barcisiem „Choć koncert nasz tylko w sieci nie ma w tym ujmy najmniejszej, bo przecież i tak dobro dzieci jest dla nas dziś najważniejsze”.

 

03 grudnia 2020
Na przekór - Jedynka i przyjaciele online