Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Dnia 15 października 2020 r. klasa VIa uczestniczyła w Warsztatach Leśnych u Jasia i Małgosi w Straduniu. Las to cudowne miejsce na Ziemi, charakteryzujące się dużym bogactwem flory i fauny, a przede wszystkim czystym, świeżym powietrzem.

 

Leśna przygoda dla uczniów klasy VI okazała się fascynująca. Braliśmy udział w leśnych podchodach. Podzieleni na dwie grupy zmierzaliśmy się z zabawnymi zadaniami, szukaliśmy skarbu w szałasach. Podchody leśne okazały się bardzo dużym wyzwaniem. Uczyliśmy się pracy w zespole, uważności w terenie oraz wytrwałości podczas wykonywanych zadań. Poznaliśmy historię Stradunia. Nasze zabawy zakończyły się biesiadą przy ognisku, pieczeniem kiełbaski, ziemniaków oraz wspólnymi rozmowami.

 

Klasa VIa otrzymała dyplom za udział w Warsztatach Leśnych. W miłym nastroju, dotlenieni wróciliśmy do Trzcianki, z planami na wiosnę, aby wrócić i poczuć las jeszcze raz tym razem wiosną.

 

Podziękowania kierujemy do Pani Małgorzaty Dratwińskiej organizatorki Warsztatów Leśnych oraz do naszego psychologa za pomoc w opiece w czasie wycieczki.

16 października 2020
Na warsztatach u Jasia i Małgosi