Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

„Słowem Malowane” to konkurs literacko-plastyczny o zasięgu powiatowym, który jest organizowany  od 9 lat przez Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance. W tym roku  uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli z całego powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego  przesłali na konkurs 252 prace. Wśród laureatów był uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzciance. W kategorii klas IV-VI drugie miejsce zajął Miłosz Sulkowski z klasy VI. Wykonał on pracę pod kierunkiem nauczyciela trzcianeckiej jedynki Wiesławy Żabko. Wiersz Wandy Chotomskiej „Wypożyczalnia skrzydeł” była inspiracją dla Miłosza. Gratulujemy!


W dniu 16 listopada klasa IVb wraz z nauczycielami udała się na uroczyste podsumowanie konkursu. Kibicowali starszemu koledze, obejrzeli wystawę, a także mieli okazję nauczyć się jak należy zachować się podczas wernisażu wystawy.

16 listopada 2022
Nagroda dla Miłosza