Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

W piątkowe przedpołudnie 8 marca, w dniu Święta Kobiet, uczniowie klasy VII a pod opieką Wiesławy Żabko i Beaty Wołk wybrali się na wycieczkę do Piły.

 

Wyjazd był niespodzianką przygotowaną przez męską część klasy dla dziewcząt. Pierwszą atrakcją okazały się zajęcia na lodowisku. Wspólne zabawy przysporzyły wszystkim wiele radości. Kilku uczniów może z dumą stwierdzić, iż nauczyło się jeździć na łyżwach.

 

Drugim punktem wyprawy była lekcja muzealna w Muzeum Okręgowym, podczas której przewodnik niezwykle interesująco opowiadał o historii naszego regionu, ciekawych odkryciach archeologicznych. Przeprowadził nas przez epoki prezentując niezwykle ciekawe i piękne eksponaty muzealne. To była bardzo pouczająca lekcja historii.

 

Na zakończenie naszej wyprawy udaliśmy się na posiłek, a następnie obejrzeliśmy bardzo mądry i melancholijny film o przyjaźni, relacjach z najbliższymi, szacunku do przyrody.

 

To był naprawdę dzień pełen wrażeń i dobrych emocji. Zmęczenie ale zadowoleni wróciliśmy do swoich domów.

13 marca 2019
 Niespodzianka od chłopców z VIIa