Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

26 listopada uczniowie klas Ia i Ib odwiedzili Wioskę św. Mikołaja. Elfy mieszkające w wiosce zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Na milusińskich czekał między innymi: Żywa Szopka – zobaczyliśmy w jakim miejscu urodził się Jezusek i kto mu towarzyszył. Spotkaliśmy najmądrzejszego elfa w Wiosce i zwiedziliśmy Lapońską osadę. Bawiliśmy się w Sali Zabaw.

 

Zobaczyliśmy Komnatę tradycji, do której dostaliśmy się labiryntem czasu, a w niej poprzez zabawę poznaliśmy świąteczne tradycje. W trakcie warsztatów wykonaliśmy nowoczesne ozdoby, którymi obdarowaliśmy naszych najbliższych. Spotkaliśmy się z elfem kosmonautą, który pokazał i opowiedział w kosmicznym igloo o gwiazdach.

 

Oczywiście najważniejszy punkt programu – odwiedziliśmy Chatkę Świętego Mikołaja, w której dzieci pozbyły się swoich małych grzeszków i przekazały swoje listy i życzenia.

28 listopada 2019
Odwiedziliśmy wioskę św. Mikołaja