Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

W dniu 27 listopada w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste Pasowanie na Świetliczaka. Głównym celem tej uroczystości było przyjęcie do świetlicowej gromady naszych najmłodszych kolegów i koleżanek. Za nim uczniowie zostali przyjęci do grona świetliczków musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej.

 

Pierwszaki musiały wykazać się odwagą, szeregiem umiejętności oraz wiedzą niezbędną dla każdego świetliczaka. Wszystkie zadania zostały wykonane perfekcyjnie.

 

Na zakończenie by dopełnić tradycji uczniowie przystąpili do ślubowania. Po złożonej przysiędze uczniowie zostali pasowani ołówkiem a na pamiątkę każdy otrzymał dyplom. Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Wychowawcy świetlicy wraz z Dyrekcją Szkoły życzą nowym świetliczakom wielu sukcesów w nauce oraz radości w życiu świetlicowym.

03 grudnia 2019
Pasowanie na Świetliczaka