Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Ach, co to był za bal! Jeszcze się nie zaczął, a już rozgrzał emocje i oczekiwania. Wszyscy: młodzież, rodzice, nauczyciele w uśmiechach, powitaniach, żartach, rozmowach wspominali swoje szkolne historie. W otoczeniu niesamowitej dekoracji naszej Jedynki, w tak nieprawdopodobnie rodzinnej atmosferze, czekaliśmy na to wyjątkowe wydarzenie. I się zadziało.

 

W sobotę, 23 lutego 2019 roku ósmoklasiści swoim pięknie zatańczonym polonezem zapoczątkowali tradycję efektownych balów na zakończenie nauki w szkole podstawowej. Pod migoczącym niebem Jedynkowej auli gośćmi tego wyjątkowego wieczoru byli:  Burmistrz Trzcianki, Krzysztof Jaworski, rodzice uczniów klas ósmych, wychowawcy i nauczyciele. Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1, Waldemar Łastowski, przemówieniem oficjalnie rozpoczął balową „noc”.

 

Młodzież podziękowała rodzicom, nauczycielom, a przede wszystkim wychowawcom za wspólnie spędzone chwile: od poważnych dostojnością zdobywanej wiedzy, po błazenady doprawione radością przebywania w obustronnym towarzystwie.

 

Wychowawcy klas ósmych przypięli swoim wychowankom pamiątkowe odznaki w kształcie podkowy – jako symbolu pomyślności i szczęśliwości na dalsze drogi edukacyjnej podróży.

 

Po licznych sesjach foto, DJ zagrał pierwsze takty rozrywkowej muzyki. Już za chwilę, chwiluńkę, minutkę… I bum! Zaczęło się to pierwsze – jakże eleganckie i podkreślające dojrzałość – zabawowe szaleństwo.

 

Rodzice i wychowawcy klas ósmych VIIa i VIIIb

25 lutego 2019
Pierwszy bal klas ósmych

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE