Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Stare przysłowie mówi, że talenty rodzą się nawet na kamieniu. Uzdolnionych piłkarsko dziewcząt i chłopców spotkać można wszędzie. Jednak nawet z najbardziej utalentowanego ruchowo dziecka nie wyrośnie dobry sportowiec, gdy w odpowiednim momencie nie trafi na trenera, nauczyciela, czy pasjonata sportu, który dostrzeże w nim potencjał i zacznie z nim systematycznie i metodycznie pracować.

 

Odpowiednie kształcenie młodego sportowca to odpowiedzialne i bardzo trudne zadanie. Dziecko ma naturalną potrzebę ruchu. Problem w tym, aby tę jego aktywność utrzymać jak najdłużej, a energię spożytkować w odpowiedni sposób. Nasz nowy projekt „Piłka nożna w Jedynce”, ma to zadanie ułatwić.

 

Dlatego od przyszłego roku szkolnego, od września, chcemy naszym uczniom z klas I-III, zaproponować dodatkowe zajęcia z piłki nożnej. Nasz nauczyciel, trener piłkarski – Piotr Sochacki, poprowadzi (może nie za rękę…) chętnych na początku tej drogi. Mamy nadzieję, że zaufacie mu, bo polska piłka nożna to nasza wspólna sprawa.

09 maja 2019
Piłka nożna w Jedynce