Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

W dniu 9 lutego br. odbyło sie podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2017/2018 w klasach trzecich gimnazjalnych i klasach siódmy szkoły pdstawowej. Jak powiedział  Johann Wolfgang Goethe: „Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować”. Zgodnie z tą ideą pamiętajmy, że nauka jest nam potrzebna, aby się rozwijać, sama wiedza  jednak nie wystarczy, ważne jest, aby umiejętnie ją wykorzystać i zastosować w życiu i pracy. Swoją codzienną pracą wysokie wyniki w nauce i zachowaniu osiągnęli następujący uczniowie: z klasy III a – Izabela Raczewska, Krzysztof Szadkowski, Małgorzata Baum; z klasy III b –Julia Ambros, Rozalia Gałecka, Julia Kłos, Wiktoria Młynarczyk, Aldona Olech, Barbara Nowaczyk; z klasy III c  –Kacper Sanocki, Wiktoria Padiasek, Patrycja Dłużak; z klasy VIIa - Kacper Witkowski, Filip Wiśniewski; z klasy VIIb -Jan Łastowski i Krzysztof Wołk. W gronie uczniów klas III i VII znajduja się osoby, które osiągnęły 100% frekwencję w I półroczu. Są to z klasy VIIa Filip Wiśniewski oraz z klasy VIIb Aleksandra Zbroszczyk i Kamila Sadowa. Pozostałe sukcesy to: Rozalia Gałecka wzięła udział w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego;Tomasz Tobolski z klasy IIIa wziął udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego; Filip Wiśniewski i Kacper Witkowski z klasy VIIa zakwalifikowali się do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego; Kacper Witkowski z klasy VIIa zakwalifikował się do II etapu Konkursu Matematycznego ,,Złota Żabka" oraz do rejonowego etapu Konkursu z Języka Angielskiego; Tomasz Tobolski zakwalifikował się do II etapu Konkursu Matematycznego "Złota Żaba"; Anastazja Misiak z klasy VIIa i Igor Maliński z klasy VIIb zajęli I miejsce w XX Powiatowym Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnieskiej i Harcerskiej oraz otrzymali Nagrodę Publiczności.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy! O bezpieczenstwie podczas ferii uświadamiał nas p. Arkadiusz  Żyliński ze Straży Pożarnej w Trzciance. Życzymy śnieżnych i bezpiecznych ferii.

11 lutego 2018
Podsumowanie I półrocza

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE