Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

3 marca br. obchodziliśmy uroczyście 289. rocznicę nadania Trzciance praw miejskich.

 

Z tej okazji nie zabrakło różnych atrakcji dla najmłodszych, jak i starszych uczniów. Podczas przerw, w holu szkoły, odbywały się projekcje krótkich filmów promujących Trzciankę oraz zostały przeprowadzone konkursy z nagrodami pod hasłem „Czy znasz nasze miasto?”. Ponadto, uczniowie klasy ósmej wprowadzili naszych milusińskich w odległe czasy, czytając „Historię trzcianeckiej sarenki” oraz „Legendę o jeziorze Logo”.

 

Ciekawie było także na lekcjach informatyki, podczas których uczniowie klas I – III obejrzeli prezentację symboli Trzcianki  i najważniejszych miejsc naszego miasta. Można było obejrzeć także wystawę zdjęć o Trzciance wykonanych przez uczennicę klasy VI c  - Zuzannę Olszewską.

 

W tym dniu każdy mógł sprawdzić swoją wiedzę o naszym mieście, poznać jego historię i podziwiać teraźniejszość. Serdeczne podziękowania składamy  sponsorom nagród – Urzędowi Miasta oraz zakładowi Hydro Extrusion Poland w Trzciance.

 

Organizatorzy: nauczyciele zespołu matematyczno-informatycznego

04 marca 2020
Święto Trzcianki w Jedynce