Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

26 czerwca uczniowie z klasy VIIIa, dyrekcja, rodzice i wychowawca spotkali się w auli, aby pożegnać ten wyjątkowy i niezwykle trudny dla nas rok szkolny 2019/2020.

 

Uroczystość była krótka, ale pełna dobrych emocji. Spotkanie rozpoczęła muzycznie Ola Furs, która wprowadziła niezwykły, odświętny nastrój. Dyrektor – Waldemar Łastowski pogratulował wszystkim uczniom wyników w nauce, podziękował rodzicom oraz nauczycielom za ich ciężką pracę.

 

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem zostali wpisani do Złotej Księgi Absolwentów. Najlepsze wyniki uzyskali: Martyna Brechun, Miłosz Bzdręga, Aleksandra Furs, Tobiasz Hejak, Zuzanna Król oraz Patrycja Piwecka. Wszyscy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Z wielką radością oklaskiwaliśmy ogłoszenie decyzji Rady Pedagogicznej o przyznaniu dwóch wyjątkowych tytułów: Wzorowego Absolwenta - Aleksandrze Furs oraz Wzorowego Ucznia Szkoły – Zuzannie Król.

 

Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy wykazali się talentem i dużym zaangażowaniem w życie szkoły. Spotkanie zakończyła prezentacja filmu wspomnieniowego. W oczach wielu z nas pojawiły się łzy.

 

Wszystkim absolwentom życzymy udanych wakacji i sukcesów w nowych szkołach.

29 czerwca 2020
Szczęśliwej drogi, już czas...