Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele Szkoły, mieszkańcy Trzcianki,

 

z radością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do programu Szkoła Małego Inżyniera. Ideą programu jest promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów. W ramach Szkoły Małego Inżyniera zwycięskie szkoły otrzymają:

- jednodniowy Festiwal Technologiczny, składający się z pokazu przeznaczonego dla wszystkich uczniów szkoły oraz warsztaty z robotyki, warsztaty z programowania i wystawy w świecie nowych technologii składającej się z edukacyjnych stanowisk samoobsługowych,

- 4 zestawy klocków LEGO Mindstorms EV3 o wartości 6000 złotych,

- jednodniowe, certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO Mindstorms EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.

 

Finaliści – 13 szkół z województwa wielkopolskiego – wybierani są w głosowaniu internetowym. Głosowanie rusza od jutra i potrwa do 7 grudnia br. O zwycięstwie szkoły decyduje liczba zebranych głosów.

 

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony:

https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole poprzez kliknięcie „głosuj”. Każdy głosujący może głosować tylko raz w ciągu danego dnia, na jednego wybranego przez siebie Uczestnika. W kolejnym dniu ten sam głosujący może oddać kolejny głos. Aby oddać głos należy podać na stronie https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji wybranej wcześniej szkoły. Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań.

 

Serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy Was do głosowania na naszą szkołę! Niech Szkoła Małego Inżyniera zagości właśnie u nas!

 

26 listopada 2018
Szkoła Małego Inżyniera

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE