Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Dnia 26.02.2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas trzecich gimnazjalnych oraz klas ósmych z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych.

 

To właśnie rodzice są pierwszymi doradcami młodych ludzi w wyborze dalszej ścieżki kształcenia oraz wyborze zawodu. Dlatego właśnie gościliśmy w murach szkoły nauczycieli i uczniów z trzcianeckich szkół: Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Zespołu Szkół Technicznych oraz z Technikum Teb Edukacja z Piły i Edukacji Lubasz. Goście przedstawili zebranym zasady naboru do szkół średnich w roku szkolnym 2019/20 oraz oferty edukacyjne swoich placówek oświatowych.

 

Podczas spotkania prelegenci zwracali uwagę, że wybór rodzaju wykształcenia jest bardzo istotnym czynnikiem zapewniającym wykonywanie w przyszłości pracy zgodnej z oczekiwaniami i aspiracjami.

 

Rodzice z zainteresowaniem wysłuchali propozycji edukacyjnych pedagogów z zaproszonych szkól.

27 lutego 2019
Szkoła podstawowa i co dalej...?

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE