Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

W dniach 19 i 20 marca odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym wzięło udział 24 uczniów z klas V, VII i VIII. Zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie zestawu, zawierającego test wyboru i zadania otwarte. Jako pierwsi do konkursowych zmagań z „królową nauk” przystąpili piątoklasiści. Po emocjonującej dogrywce I miejsce zajęła Hanna Szydłowska z klasy Va, II – Hubert Antkowiak z klasy Va i III – Aleksander Stasiłowicz z klasy Vc .

 

Kolejnego dnia, swoją wiedzę i umiejętności matematyczne, sprawdzili uczniowie klas VII i VIII. W kategorii klas siódmych I miejsce zajął Miłosz Bzdręga, II – Szymon Drewnowski i III – Michał Wieczorek. Wśród ósmoklasistów I miejsce zajął Kacper Witkowski z klasy VIIIa, II – Filip Wiśniewski z klasy VIIIa i III – Jan Łastowski z klasy VIIIb. Nagrody i dyplomy wręczył uczniom dyrektor szkoły – Waldemar Łastowski.

 

Konkurs był atrakcyjną formą współzawodnictwa, sprzyjającą popularyzacji matematyki.

 

Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje!

 

Anna Krawiec

 

27 marca 2019
Szkolny Konkurs Matematyczny