Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Ubezpieczenie NNW Szkolne - rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice,

 

wakacje powoli dobiegają końca – lada chwila nasze pociechy wrócą do szkoły. Dla każdego Rodzica to dobry moment, aby zastanowić się, czy jego dziecko ma odpowiednią ochronę ubezpieczeniową. Dobra polisa ma dużo szerszy zakres niż tylko następstwa nieszczęśliwych wypadków. Oferowane przez Generali NNW dla dziecka wyróżnia się sporym katalogiem świadczeń. Co więcej, obejmuje zarówno pobyt w szkole, jak i zagraniczne ferie czy wakacje, ponieważ działa na całym świecie 24/7.

 

Jako szkoła otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup właśnie tego indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

 

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

 

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu i na ekranie Państwa komputera.

 

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

 

Tomasz Kołowrotkiewicz

tel.: +48533670281

e-mial: tkolowrotkiewicz@bezpieczny.pl