Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

W dniu 5 listopada2021 r. odbyło się pasowanie na ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas Ia, Ib, Ic, łącznie 61 uczniów. Uczniowie rozpoczęli uroczystość występem artystycznym. Z zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Następnie złożyli ślubowanie, podczas którego zobowiązali się być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu, aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance dokonał dyrektor szkoły. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali od dyrektora i wychowawców pamiątkowe dyplom i legitymacje szkolne oraz słodki poczęstunek od rodziców.

 

Naszym najmłodszym uczniom życzymy sukcesów i radości ze zdobytej wiedzy oraz samych przyjemnych chwil w murach naszej szkoły.

09 listopada 2021
Uroczystość pasowania na ucznia