Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

27 lutego, w słoneczne przedpołudnie, szkoła w Gębicach zgromadziła uczniów uzdolnionych nie tylko muzycznie ale i językowo. Odbył się tam VI Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, tym razem w kategoriach 1-3, 4-6 oraz klas 7-8 szkoły podstawowej i III gimnazjalnej.

 

Naszą szkołę reprezentowały dwie utalentowane wokalnie dziewczyny: Inez Malińska z klasy V i Karolina Drajewska z klasy III, pracujące na co dzień pod kierunkiem Wiesławy Żabko, w szkolnym Studiu Piosenki.

 

Rywalizacja młodych wokalistów przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Jury oceniało wystąpienia pod względem wokalnym i językowym.

 

Po zakończeniu niezwykłych wykonań zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek i chwilę odpoczynku. Miło nam poinformować, iż Inez Malińska uzyskała II miejsce.

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i drobne upominki na pamiątkę wspólnego śpiewania. Z pewnością powrócimy tam za rok.

03 marca 2019
VI Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej