Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

W Jedynce świat jest jeden!

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele Szkoły, mieszkańcy Trzcianki.

 

Z radością informujemy, że jako jedna z nielicznych instytucji oświatowo-wychowawczych w kraju, otrzymaliśmy my – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Trzciance – akredytację, czyli prawo do goszczenia wolontariuszy w ramach programu: Accreditation of youth volunteering organisations – Erasmus+.

 

Takie wyróżnienie oznacza, że w czasie najbliższych miesięcy obecnego roku szkolnego będziemy wspólnie mieszkać, razem pracować, spędzać wolny czas, a przede wszystkim poznawać swoje zwyczaje, przyzwyczajenia, smutki, radości z zaproszonymi gośćmi z zagranicy.

 

Przystąpienie do prestiżowej Rodziny Wolontariatu Europejskiego otwiera naszej szkole dostęp do anglojęzycznych szkoleń dla uczniów i nauczycieli przeprowadzonych między innymi przez Stowarzyszenie Jeden Świat - SCI Poland.

 

Nasza Jedynka – zrewitalizowana infrastrukturalnie szkoła – jest gotowa na przeprowadzanie zajęć z wykorzystaniem technologii XXI wieku i przyjęcie gości z Unii Europejskiej. Jako szkoła czujemy się odpowiedzialni za jakość pobytu naszych Wolontariuszy w tej codziennej trzcianeckiej mikrospołeczności.

 

Zwracamy się do Państwa, mieszkańców Trzcianki, z apelem o wyjątkowo niepowtarzalne przyjęcie naszych zagranicznych gości. Jesteśmy przekonani, że nasza gościnność – szkolna i miejska – zaowocuje stworzeniem wyjątkowo przyjaznych związków i przyczyni się do zbudowania trwałych przyjaźni, które pozwolą naszym młodym mieszkańcom na realizowanie swoich pasji i znalezienie swojego miejsca do życia.

 

Jako Szkoła Podstawowa Nr 1 w Trzciance deklarujemy, że jesteśmy gotowi do przyjęcia nowych osób do naszej Jedynkowej rodziny i na wspólne smakowanie niepowtarzalnych chwil każdego dnia.

 

W imieniu uczniów i nauczycieli

Waldemar Łastowski

 

30 października 2018
W Jedynce świat jest jeden!

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE