Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

W czwartek, 21 listopada, w Kuźnicy Czarnkowskiej odbył się XXII Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej.

 

Tradycyjnie już nie mogło tam zabraknąć wokalistów z Jedynki. Festiwal, od wielu lat gromadzi młodzież uzdolnioną muzycznie ze wszystkich szkół terenu powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. Młodych artystów przyciąga przede wszystkim niezwykła atmosfera spotkania i wspólnego patriotycznego śpiewania. Naszą szkołę i Studio Piosenki przy SP1 reprezentowały dwa zespoły i solistka, przygotowane pod kierunkiem Wiesławy Żabko, które wyjątkowymi wykonaniami wokalnymi ujęły jury zdobywając najwyższe lokaty w swych kategoriach.

 

Grupa młodsza: Inez Malińska, Lena Furs i Miłosz Zabiszak uzyskała I nagrodę oraz Puchar Dyrektora Szkoły w kategorii klas IV-VI. Starsze wokalistki: Ola Furs i Ola Witczak, swym niezwykle emocjonalnym i dynamicznym wykonaniem wyśpiewały II nagrodę w kategorii klas VII-VIII. Karolina Drajewska – I miejsce i Puchar Starosty Powiatu w kategorii szkół ponadpodstawowych.

 

Gratulujemy!

24 listopada 2019
Wokaliści Jedynki na podium