Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

    

Mimo pandemii i zdalnego nauczania nasi jedynkowi wokaliści Studia Piosenki SP1 nadal aktywnie szlifują swoje talenty pod czujnym okiem Wiesławy Żabko. Miło nam poinformować, iż w zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance - Powiatowym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, nasi reprezentanci zostali zauważeni i nagrodzeni. W kategorii klas 4-6 Lena Furs, za piękne wykonanie piosenki „Cicho, cicho pastuszkowie” otrzymała II miejsce. Miłosz Zabiszak i Inez Malińska znaleźli się w trudnej grupie rywalizując w kategorii klas 7-8 i szkół ponadpodstawowych. Tym większa nasza radość i satysfakcja z III miejsca Inez i wyróżnienia dla Miłosza. Brawo Lena, Miłosz i Inez.

 

Z sukcesem wzięliśmy również udział w Gminnym Konkursie „Muzyczno-filmowa profilaktyka uzależnień”. Lena Furs oraz Miłosz Zabiszak przygotowali dwie piosenki, które w etapie szkolnym uzyskały I miejsce ex aequo. W etapie gminnym uplasowały się na II miejscu, również ex aequo. Gratulujemy.

Nie próżnowali również zdolni młodsi wokaliści – uczniowie klas czwartych. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia najmłodsza grupa wokalna wzięła udział w projekcie, którego efektem było nagranie clipu do „Pastorałki od serca do ucha” oraz realizacja koncertu pt. „Świąteczny Przekładaniec” opublikowanego na fanpage szkoły.

 

Brawo Młodzi wokaliści.

13 stycznia 2021
Wokalny grudzień Studia Piosenki