Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

5 grudnia 2019 roku w nastroju mikołajkowym w nowych koszulkach i z nowymi gadżetami od Fundacji Orange grupę #SuperKoderów odwiedzili nowi wolontariusze z Turcji, aby wspólnie zakończyć składanie LOFI Robotów. Udało się! Wow! Zadanie wykonano!

 

Wolontariusze z dużym zaangażowaniem pomagali młodzieży w zadaniach wymagających dużej precyzji. Uczniowie świetnie współpracowali bez większych barier językowych. Mamy już skręcone roboty. Podłączono wszystkie części elektroniczne.

 

#SuperKoderzy z Trzcianki cieszą się, że LOFI Roboty otrzymały nagrodę w plebiscycie magazynu Focus “Soczewki 2018” na polską innowację roku w kategorii edukacja. Tym bardziej czujemy się zaszczyceni udziałem w tym projekcie i możliwością fajnej przygody. LOFI Roboty to mądra i fajna zabawa, to świetna okazja, by porobić coś razem – młodzież i dorośli.

 

Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności przydadzą się być może przyszłym inżynierom.

11 grudnia 2019
Wolontariusze odwiedzili #SuperKoderów