Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Z książką za Pan Brat! Ważnym aspektem w edukacji jest upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci oraz rozwijanie ich kompetencji czytelniczych.

 

W związku z powyższym dzieci z oddziału przedszkolnego udały się do Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance.

 

Pani bibliotekarka wyjaśniła, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki. Przedstawiła zasady panujące w bibliotece - sposób zapisu czytelnika i wypożyczania książek. Omówiła sposób ułożenia książek w bibliotece oraz pokazała znajdujące się tam pomieszczenia. Była to pierwsza wizyta dzieci w bibliotece, ale na pewno nie ostania. Zajęcia będą odbywały się cyklicznie, co poniedziałek.

 

Uczniowie zerówki doskonale wiedzą jak ważne jest czytanie, dlatego do wspólnej zabawy zapraszają gości. Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Łapisz (mamy Filipa) za aktywne propagowanie głośnego czytania wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

 

08 października 2019
Z książką za Pan Brat