Staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom naszych uczniów oraz oczekiwaniom rodziców...

ROZKŁAD ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w roku szkolnym 2019/2020

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom naszych uczniów oraz oczekiwaniom rodziców...

Nauczyciel prowadzący

Nazwa koła zainteresowań

Dzień spotkań

Godzina

Wanda Jernaś

Koło chemiczne
dla klasy VIII (sala 21)

tryb zadaniowo-projektowy

Beata Wołk

SKS – gry zespołowe
(kl. V-VIII)

poniedziałek

16.30-17.30

Beata Wołk

SKS – gimnastyka korekcyjna
(kl. II-VI)

czwartek

15.00-16.00

Beata Wołk

"Fabryka Nordica w Jedynce"- zajęcia nordic walking dla uczniów, rodziców, dziadków, nauczycieli i przyjaciół                                            szkoły

środa

17.00-19.00

Marzena Adamczewska, Beata Wołk

#SuperKoderzy - Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego
 - robotyka - ścieżka - Majsertkowicze2
 - zajęcia skierowane do uczniów klas VI i V (sala 108/101)

czwartek

(1 w miesiącu)

16.00-17.30

Marzena Adamczewska

#Superkoderzy - ścieżka ,,Odkrywcy Świata" - zajęcia skierowane do uczniów klas V (sala 108/101)

czwartek

(1 w miesiącu)

16.00-17.30

ks. Piotr Błaszczak

Szkolne Koło Caritas
- kl. V i VI (sala 05)

czwartek

13.40-14.25

Renata Jaworska

SKS
dla klas IV-VIII

poniedziałek

15.30-16.30

Renata Jaworska

SKS
dla klas IV-VIII

wtorek

15.00-16.00

Mirosław Szadkowski

„Olimpiady Specjalne”

Wtorek

17.00-19.00

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

poniedziałek

14.35-15.20

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

środa

14.35-15.20

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

piątek

12.45-13.30

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

wtorek

13.40-14.25

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

środa

15.20-16.05

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

czwartek

13.40-14.25

Beata Sternberg

Koło biologiczne – zadaniowo
(sala 112)

poniedziałek

16.00–16.45

Małgorzata Poznańska-Dymek

Praca metodą projektu na zajęciach języka angielskiego - zajęcia dla klas V-VI
(sala 109)

tryb zadaniowo-projektowy

Wiesława Żabko

Zajęcia zespołu wokalnego - grupa młodsza klasy V-VI (aula)

poniedziałek

14.30-16.00

Wiesława Żabko

Zajęcia zespołu wokalnego - grupa starsza klasa VIII (aula)

czwartek

16.00-18.00

Wiesława Żabko

Zajęcia grupy akustyków szkolnych
 - klasa VIII (aula)

spotkania doraźnie, zgodnie z kalendarzem imprez
i potrzebami szkoły

Mirosława Lipińska, Ewa Mikulska

Szkolny kabaret
(aula/sala 12)

poniedziałek

Tryb zadaniowy

Małgorzata Dratwińska

Koło wokalne klas III
(sala 7)

poniedziałek

Tryb zadaniowy

Anna Mikołajczak-Śliperska

MegaMisja dla klas 1-2
(sala 6)

środa

16.00–17.00

Anna Mikołajczak-Śliperska

MegaMisja dla klas 3
(sala 6)

czwartek

16.00–17.00

Joanna Nieradka

Wake up – Czas na działanie. Projekt „Świat się zmienia - a my z nim”

tryb zadaniowy

Monika Łastowska

Koło dziennikarskie
(sala 106)

czwartek

16.00-16.45

Joanna Król

Konsultacje i poprawy z matematyki dla klasy 5a (sala 21)

środa

16.00-17.00

Nauczyciel prowadzący

Nazwa koła zainteresowań

Dzień spotkań

Godzina

Wanda Jernaś

Koło chemiczne
dla klasy VIII (sala 21)

tryb zadaniowo-projektowy

Beata Wołk

SKS – gry zespołowe
(kl. V-VIII)

poniedziałek

16.30-17.30

Beata Wołk

SKS – gimnastyka korekcyjna
(kl. II-VI)

czwartek

15.00-16.00

Beata Wołk

"Fabryka Nordica w Jedynce"- zajęcia nordic walking dla uczniów, rodziców, dziadków, nauczycieli i przyjaciół                                            szkoły

środa

17.00-19.00

Marzena Adamczewska, Beata Wołk

#SuperKoderzy - Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego
 - robotyka - ścieżka - Majsertkowicze2
 - zajęcia skierowane do uczniów klas VI i V (sala 108/101)

czwartek

(1 w miesiącu)

16.00-17.30

Marzena Adamczewska

#Superkoderzy - ścieżka ,,Odkrywcy Świata" - zajęcia skierowane do uczniów klas V (sala 108/101)

czwartek

(1 w miesiącu)

16.00-17.30

ks. Piotr Błaszczak

Szkolne Koło Caritas
- kl. V i VI (sala 05)

czwartek

13.40-14.25

Renata Jaworska

SKS
dla klas IV-VIII

poniedziałek

15.30-16.30

Renata Jaworska

SKS
dla klas IV-VIII

wtorek

15.00-16.00

Mirosław Szadkowski

„Olimpiady Specjalne”

Wtorek

17.00-19.00

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

poniedziałek

14.35-15.20

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

środa

14.35-15.20

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

piątek

12.45-13.30

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

wtorek

13.40-14.25

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

środa

15.20-16.05

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

czwartek

13.40-14.25

Beata Sternberg

Koło biologiczne – zadaniowo
(sala 112)

poniedziałek

16.00–16.45

Małgorzata Poznańska-Dymek

Praca metodą projektu na zajęciach języka angielskiego - zajęcia dla klas V-VI
(sala 109)

tryb zadaniowo-projektowy

Wiesława Żabko

Zajęcia zespołu wokalnego - grupa młodsza klasy V-VI (aula)

poniedziałek

14.30-16.00

Wiesława Żabko

Zajęcia zespołu wokalnego - grupa starsza klasa VIII (aula)

czwartek

16.00-18.00

Wiesława Żabko

Zajęcia grupy akustyków szkolnych
 - klasa VIII (aula)

spotkania doraźnie, zgodnie z kalendarzem imprez
i potrzebami szkoły

Mirosława Lipińska, Ewa Mikulska

Szkolny kabaret
(aula/sala 12)

poniedziałek

Tryb zadaniowy

Małgorzata Dratwińska

Koło wokalne klas III
(sala 7)

poniedziałek

Tryb zadaniowy

Anna Mikołajczak-Śliperska

MegaMisja dla klas 1-2
(sala 6)

środa

16.00–17.00

Anna Mikołajczak-Śliperska

MegaMisja dla klas 3
(sala 6)

czwartek

16.00–17.00

Joanna Nieradka

Wake up – Czas na działanie. Projekt „Świat się zmienia - a my z nim”

tryb zadaniowy

Monika Łastowska

Koło dziennikarskie
(sala 106)

czwartek

16.00-16.45

Joanna Król

Konsultacje i poprawy z matematyki dla klasy 5a (sala 21)

środa

16.00-17.00

Nauczyciel prowadzący

Nazwa koła zainteresowań

Dzień spotkań

Godzina

Wanda Jernaś

Koło chemiczne
dla klasy VIII (sala 21)

tryb zadaniowo-projektowy

Beata Wołk

SKS – gry zespołowe
(kl. V-VIII)

poniedziałek

16.30-17.30

Beata Wołk

SKS – gimnastyka korekcyjna
(kl. II-VI)

czwartek

15.00-16.00

Beata Wołk

"Fabryka Nordica w Jedynce"- zajęcia nordic walking dla uczniów, rodziców, dziadków, nauczycieli i przyjaciół                                            szkoły

środa

17.00-19.00

Marzena Adamczewska, Beata Wołk

#SuperKoderzy - Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego
 - robotyka - ścieżka - Majsertkowicze2
 - zajęcia skierowane do uczniów klas VI i V (sala 108/101)

czwartek

(1 w miesiącu)

16.00-17.30

Marzena Adamczewska

#Superkoderzy - ścieżka ,,Odkrywcy Świata" - zajęcia skierowane do uczniów klas V (sala 108/101)

czwartek

(1 w miesiącu)

16.00-17.30

ks. Piotr Błaszczak

Szkolne Koło Caritas
- kl. V i VI (sala 05)

czwartek

13.40-14.25

Renata Jaworska

SKS
dla klas IV-VIII

poniedziałek

15.30-16.30

Renata Jaworska

SKS
dla klas IV-VIII

wtorek

15.00-16.00

Mirosław Szadkowski

„Olimpiady Specjalne”

Wtorek

17.00-19.00

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

poniedziałek

14.35-15.20

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

środa

14.35-15.20

Krzysztof Olech

Siatkówka
dla klas I-III

piątek

12.45-13.30

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

wtorek

13.40-14.25

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

środa

15.20-16.05

Piotr Sochacki

Piłka nożna
dla klas I-III

czwartek

13.40-14.25

Beata Sternberg

Koło biologiczne – zadaniowo
(sala 112)

poniedziałek

16.00–16.45

Małgorzata Poznańska-Dymek

Praca metodą projektu na zajęciach języka angielskiego - zajęcia dla klas V-VI
(sala 109)

tryb zadaniowo-projektowy

Wiesława Żabko

Zajęcia zespołu wokalnego - grupa młodsza klasy V-VI (aula)

poniedziałek

14.30-16.00

Wiesława Żabko

Zajęcia zespołu wokalnego - grupa starsza klasa VIII (aula)

czwartek

16.00-18.00

Wiesława Żabko

Zajęcia grupy akustyków szkolnych
 - klasa VIII (aula)

spotkania doraźnie, zgodnie z kalendarzem imprez
i potrzebami szkoły

Mirosława Lipińska, Ewa Mikulska

Szkolny kabaret
(aula/sala 12)

poniedziałek

Tryb zadaniowy

Małgorzata Dratwińska

Koło wokalne klas III
(sala 7)

poniedziałek

Tryb zadaniowy

Anna Mikołajczak-Śliperska

MegaMisja dla klas 1-2
(sala 6)

środa

16.00–17.00

Anna Mikołajczak-Śliperska

MegaMisja dla klas 3
(sala 6)

czwartek

16.00–17.00

Joanna Nieradka

Wake up – Czas na działanie. Projekt „Świat się zmienia - a my z nim”

tryb zadaniowy

Monika Łastowska

Koło dziennikarskie
(sala 106)

czwartek

16.00-16.45

Joanna Król

Konsultacje i poprawy z matematyki dla klasy 5a (sala 21)

środa

16.00-17.00

Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE