Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

 

chciałoby się powiedzieć – przedłużamy wakacje – nie tylko to mówimy, ale wprowadzamy w życie, robimy to z żalem, choć powód mamy bardzo poważny – trwający remont, pierwszy w historii szkoły, pierwszy od ponad 60. lat. Robimy to ze względu na bezpieczeństwo uczniów, które zawsze było naszym priorytetem. Dlatego zdecydowaliśmy się na zawieszenie zajęć od 1 do 16 września.
 
Jednocześnie czekamy na wejście w życie przepisów w sprawie organziowania i prowadzenia zajęc z wykrozystaniem metod i technik kształcenia na odległość i od 5 września zorganizujemy kształcenie na odległość. Postaramy się także, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, zorganizować naukę na terenie szkoły, w trybie stacjonarnym, dla części uczniów.
 
Liczymy na Waszą wyrozumiałość, bo wierzymy, że łączy nas wspólny cel – powrót do wyremontowanej przestrzeni naszej szkoły.

 

Waldemar Łastowski

 

Link do Zarządzenia nr 58-2021/2022 Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance z dnia 25 sierpnia 2022 r. w sprawie czasowego zawieszenia zajęć ze względu na prowadzenie prac remontowych -> Praca szkoły w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania

 

 

25 sierpnia 2022
Zawieszenie zajęć