Education © 2017 • Created by Carrara

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

64-980 Trzcianka

ul. Staszica 6

tel. +48 67 216 34 95

sekretariat@trzcianka1.pl

ADRES

MENU

1 września 2017 roku to znacząca data w historii naszej szkoły. Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...

PRZYJACIELE SZKOŁY

O SZKOLE

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

 

Na podsumowanie dwutygodniowego cyklu o żywiołach, w oddziale przedszkolnym zorganizowano Żywiołowy dzień dinozaura. Dzieci zapoznały się z czterema żywiołami - ziemią, wodą, powietrzem i ogniem. Przekonały się, że żywioły mają zarówno dobry, jak i zły wpływ na środowisko oraz człowieka, można je wykorzystać w pozytywnym celu, ale mogą być bardzo niebezpieczne. Prezentacja każdego żywiołu wzbogacona była wieloma doświadczeniami.

 

W piątek, w Dzień dinozaura, dzieci brały udział w rozmaitych grach, zabawach, wykonały prace plastyczne. Największą radość u dzieci wzbudziło jednak odnalezienie “prawdziwych” prehistorycznych jaj, z których wykluły się dinozaury! Uczniowie bardzo chętnie dzielili się swoją bogatą wiedzą. Na zakończenie przedszkolaki wykonały żywiołową improwizację ruchową “Taniec żywiołów”

 

01 marca 2021
Żywiołowy dzień dinozaura